bolak

Jak se pohybujete po disku?

Když pracujete na počítači se složkami nebo soubory…

Nejlepší odpověď
Fyzik

Total Commander

jinak si to ani nedokážu představit :) dělám se soubory hodně, takže to je obrovské usnadnění.

Další odpovědi
quentos

přes "Tento počítač"

jak? někdy pomalu, jindy rychle, někdy zmateně, někdy vytočeně

martin14

přes "Tento počítač"

Doplňuji:
Tento počítač je asi nejlepší řešení, než nějaké programy.

Poklička

přes "Tento počítač"

DaveR

přes "Tento počítač"

balca

přes "Tento počítač"

huxa

přes "Tento počítač"

Doplňuji:
proč bych používal složitější metodu? ;)

Alesh

Total Commander

Bez něj ani ránu, klasické Windows rozhraní mě přivádí k šílenství.

LuK4S3k CZ

přes "Tento počítač"

Doplňuji:
Pak někdy přes příkazový řádek a někdy přes total comander a občas přes průzkumník

Cerex

Total Commander

Damiana

Jinak

Podle toho, co hrajou… Podpatky, nějaký ten blýskavý kousek na sobě…jó ale koukám, že ty nemyslíš nic ve stylu Studia54 nejspíš … ale PC…:-(
Mám iPad – tak co si vybrat, co si vybrat… Asi zůstanu u toho trdlování…:-)

SonsyMite

Jinak

Doplňuji:
přes knihovnu

bolak

Pro ty co používaj Total Commander, věděli ste že se v něm dají používat záložky stejně jako v prohlížeči?

Pokud lezete často do určitých složek, třeba do filmů nebo písniček, tak abyste se nemuseli proklikávat přes několik adresářů, tak si můžete zkratkou CTRL+T (stejně jako v internetovém prohlížeči) otevřít záložku s video nebo mp3 soubory.

Já wincmd používám 8 nebo kolik let, a doteď sem to neznal :).

kapka

Takový to okýnko dole vlevo při otevření Start, jak se s ním hledá, to je průzkumník nebo příkazový řádek? To používám, když nevím, kde tu složku mám. Jinak přes tento pc.