Jak se, podle vás, žije v luxusu?

Nejlepší odpověď
klumprt

Peníze sice nejsou všechno, ale líp se truchlí v novém Bentley než v rezaté feldě.

Další odpovědi
marci1

Těžko říci, ale řekla bych, že je to „zbytečný“ přepych. 🙂

Mirdas

Jednoduše mít to, co si přejeme mít.

zjentek

no není to špatné

Agneta

Podle mne ten pravy luxus spociva v personalu, nebot ten normalni hmotny luxus je dnes mozny kdekomu – dum, auto, bazen, cestovani, restaurace…

da ny

Asi není špatné mít na dosah vše, nač si vzpomeneš ;)
Někdy je to také jako ve „zlaté kleci“…

ivzez

Těžko.

lota

Nějak takto: http://magazin­.aktualne.cz/o­brazem/ostrov-slavneho-producenta-na-prodej-za-270-milionu/r~df26d9c­c008011e5bc3a0025900fe­a04/. Nic luxusnějšího už si moc ani neumím představit…