Avatar uživatele
pavlínahrivn

jak se počíta to hle slovní uloha?

součet pěti posobě jdoucí čísla sudých čísel je 40. Urči tato čísla

Zajímavá 0 před 4088 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
honza19hk

4+6+8+10+12=40

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tom004

Pro >honza19hk<. Já bych uživatelce doporučil, aby se vybodla na net a začala se učit jak matiku, tak češtinu. Určitě bych ji DÚ nepočítal.

před 4088 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Nojo tome004, když ta nedoučená mláďata za ty své katastrofální nedostatky vědomostí ale zase dávají bodíky, že? Proč bychom jim tedy „nepomáhali“ a neučili je tím podvádět a flákat své povinnosti? Je to tu stále stejné. Školáci by měli být na svých webech a neměli by zneužívat tyto stránky. Ovšem chybou není ani tak jejich nebetyčná drzost, že si tu od dříve narozených nechají „udělat“ vlastní úkoly, ale naopak ta natvrdlost těch, co se k takovému „dobrodiní“ propůjčí. I tímhle způsobem se totiž mladá generace vychovává. Takže my jí vlastně pomáháme, aby se flákala a podváděla.

před 4088 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tom004

Co dodat ocko. Body bych zrušil, s DÚ a jinými nevhodnými otázkami mohou pomáhat jenom....... a ti co o ty body tak stojí. Klidně bych věnoval své.

před 4088 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
honza19hk

mě jsou nějaké body ukradené,já je nepotřebuji jen jsem odpověděl na otázku.Ale asi bych se styděl sem položit takovýhle jednoduchý příklad..

před 4088 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek