Comanch

Jak se počítá první milion?

Možná divná otázka, ale nedá mi to. Pokud o sobě někdo tvrdí, že když mu bylo 20, vydělal první milion, co to znamená?

  • že má aktuálně na účtě jeden milion korun zisku?
  • že jeho firma do dovršení jeho 20 ti let měla OBRAT jeden milion, ale momentálně ho na účtě nemá?
  • že jeho firma do dovršení jeho 20 ti let měla ZISK jeden milion, ale momentálně ho na účtě nemá?

Co myslíte?

Nejlepší odpověď
mosoj

Prostě vydělal. Jestli ho investoval nebo dal pod polštář je jeho věc.
Doplňuji:
Neplést s obratem !!!

Další odpovědi
Sůwa

Mělo by to znamenat, že do 20 let věku měl dotyčný 1 milion zisku ( čistého ), ale většinou si to počítají s prvním milionem příjmů, bez ohledu na náklady. To je aspoň motivuje k další činnosti…