zl@tk@

Jak se počítá poplatek ve špitále za jídlo a ubytování když jdu na operaci tak mne nechají v den výkonu hladovět.

Doplňuji:
Pokud vím tak poplatky se týkají hotelových služeb. O klystýru není zákoně ani v provaděcí vyhlášce ani čárka 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

A ten klystýr si myslíš,že je zadarmo ? 😁

Tak dobře. Až se probudíš po operaci a budeš schopna,uvedou tě ke švédskému stolu.
P.S. Přeji brzké uzdravení!

Další odpovědi
hanulka11

zde se píše toto
Regulační poplatek za pobyt v nemocnici činí 100 Kč na den , den přijetí a odchodu se počítá za jeden den . vše ostatní je v odkazu

http://www.fnhk­.cz/chirurgie/pro-pacienty/informace-k-prijeti-na-operaci

Deli

Zlatko, tak to prostě je. Potřebujete nejen jídlo, ale i teplo, světlo, čisté ložní prádlo, vodu… Prostě to je 100 za KAŽDÝ den.
Hlavní je, aby to dobře dopadlo!

stela

V den kdy nastoupíš,tak máš nárok samozřejmě na stravu.Záleží,ale na jaký deš výkon?Co ti vlastně budou operovat.To tady nepíšeš.Před nějakým zákrokem mužeš normálně jíst u některého ne.Jinak se platí 100 za den