Jak se počítá podpora v nezaměstnanosti po nemoci?

v prosinci se jdu přihlásit na úřad práce, z čeho mi bude vypočtena podpora když jsem v listopadu byla na nemocenské

Nejlepší odpověď
standa

Podpora vám bude vypočtena z průměrného čistého měsíčního výdělku, který byl používán pro pro pracovněprávní účely ve vašem posledním ukončeném zaměstnání.

Tedy ve vašem případě se bude jednat o průměr vypočtený ze 3.čtvrtletí 2010.

V níže uvedeném odkazu naleznete detaily, které se týkají podmínek, za kterých se podpora (ne)poskytuje…

Zdroj: http://www.vy­plata.cz/zames­tnanec/podmin­kypodpory.php