Zepple

Jak se po ránu probrat?

Ne, že bych očekávala nějakou novinku. Jen jsem brzo vstávala a dneska toho musím hodně stihnout. Což nevím, jak se mi podaří, protože ještě spím ve stoje. Dneska jsem spala zhruba 8 hod a předtím dlouho 6. Voda nepomohla, na kafe nemám věk a colu s kofeinem nemám. :D Napadá někoho něco?

Nejlepší odpověď
kropitko

Nevím,já vždy hned jak se vzbudím vyskočím z postele,kdybych v ní zůstala jen o chvíli déle,tak se mi nebude chtít vylézt. No pak jdu na balkon,protáhnout se,zakouřit si,pak si jdu udělat kafe a je po únavě a to kolikrát spím třeba jen 4 hodiny,třeba jako dneska…
Doplňuji:
Ještě jsem zavedla doma jednu novinku,jelikož manžel dělá noční,teď spí,tak jsem šla do jiného pokoje,abych se na něj nemusela koukat a závidět mu,ale má to háček,teď usnula malá,tak že bych šla do dalšího pokoje.?!!:-D

Další odpovědi
oskar

Pohyb na čerstvém vzduchu Tě probere.

Michal

Osprchovat se chladnou,ne studenou vodou.Asi máte větší potřebu spánku,choďte dřív spát.

Blecha

Koukněte se na tento odkaz : http://www.ab­tou.cz/jak-se-snaze-probouzet/