JanaViki

Jak se platí jednorázový poukazem?

Dostala jsem poukaz (poprvé) do obchodu (1000,–) a chtěla bych se zeptat, jak s ním platit :) mám ho na rok

Nejlepší odpověď
marci1

Do roka použij poukaz na jednorázový ( 1× ) nákup zboží. Poukaz má hodnotu
1 000,– Kč, tedy si můžeš zakoupit zboží do této hodnoty.

Další odpovědi
anonym

Obvykle -nabereš si do košíku nákup nejméně v hodnotě poukazu (z hodnoty poukazu ti obvykle ´nevrátí´) a u pokladny jej pak předložíš a z ceny ti pokladní odečte oněch 1000,– Kč.
Jednotlivé obchody ale mohou mít podmínky nějak uzpůsobeny – takže pro upřesnění se zeptej před nákupem v té konkrétní prodejně.