Slezsky fc

jak se píšou procenta ?

které klávesy mám stisknout ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Stačí dole držet Shift a nahoře na klávesnici najít klávesu s %. Je to druhá klávesa od Backspacu (mazátka).

Další odpovědi
anonym

dole shift a nahoře klávesnici s procenty najednou

bolak

ALT + 37

a nebo pro příště stačí, když zadáš do googlu slovo „procenta“, mrkneš co ti vyjede a znak okopíruješ > http://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&rls=cs&q=­procenta&source­id=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

anonym

Takhle %
Doplňuji:
Ještě bych doplnil, že procenta se píšou prsty na klávesnici a to prosím dvěma.

M.

Doplním ostatní odpovědi – na tlačítku je pod procentem rovnítko. ( =, vpravo).