Jak se píší jména Sídžej a Mahalik?

Píšu takový malý scénář z filmu a nevím jak se píší tyto jména. Prosím pomozte.

Nejlepší odpověď
quentos

CJ a Mahalik, srv. zdroj. CJ jsou vlastně iniciály – nejspíše dvou křestních jmen a podle ang. abecedy se čtou právě sídžej

Zdroj: www.youtube.com/wat­ch?v=WA19k0bhVJc

Další odpovědi
iceT

Rekla bych,ze to prvni bude C.J. to druhe bohuzel nevim,netusim,ale mohlo by se psat tak,jak to mate napsane,to vypada docela dobre,aspon me se libi.
Taky zalezi asi na narodnosti postav vaseho filmu,podle toho bych se ridila.