jak se piše žadost o duplikaty vysvědčeni

Nejlepší odpověď
anonym

Ahoj. Duplikát vysvědčení lze získat ověřenou fotokopií (ověřuje i pošta) nebo napsat dopis příslušné škole: Dobrý den. Tímto Vás žádám o vystavení duplikátu mého vysvědčení za školní rok 2009/2010, kdy jsem byl žákem 3. třídy. Přeji hezký den a děkuji. Jiří Potměšilý, Karáskova 24, 110 02 Praha, rodné číslo 020117/5432.

Další odpovědi
Drap

Nejlépe asi : Žádám o vystavení duplikátu mého vysvědčení...­.............dá­le bude nutné koho žádám o jaké konkrétní vysvědčení se jedná atd.

jmhad

No hezky je to psáno,ALE. Vysvědčení se uchovává na škole jen určitou dobu.Pak se musíš obrátit na příslušný okresní /městský / archiv. Mě to kdysi vyřizoval syn.Ale už si nepamatuji dobu mezi žádostí o opis a oním vysvědčením;asi to bylo 30 let.Ale za telefon na sekr. školy moc nedáš.