jak se píše ochranná známka r

jde mi o ochrannou známku u např. názvu výrobů, fa,.atd.. jak se píše na klavesnici u PC

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud je to třeba ve wordu, tak stačí ® a ono se to změní, jinak stačí pravý alt R a je tam ten znak taky.

Já teda nevím mojitku, ale právě jsem to zkoušel, přestože vím, že to jde a normálně to funguje.
Takže znovu:
Ve wordu dej (napiš r nebo R a zavři ) a uvidíš co se tam ukáže. to samé s C
A taky to jde – zkoušel jsem i nyní pravý alt-hned vedle mezerníku (AltGr) podržet a zmáčknout písmenko R a je to hotové.

Další odpovědi
anonym

Alt 0174 ®

mojitek

at delam co delam,tak ani jednim zpusobem mi to nejde.Nebo to delam blbe

Aha,tak ja to zkousel napsat jenom v odpovedi tady.Ve wordu to jde.. zmacknes li alt+t vyjde TM trochu nahoře tak jak to ma byt atd..