Avatar uživatele
anonym

Jak se perete s výpadkem el. proudu, když máte v bytě vše na elektriku?

zlatý lihový vařič

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, david22, anonym před 4178 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já se s výpadkem proudu neperu, protože mu nevěřím a nerada bych byla pokopaná.
Výpadky respektuju – sedím u svíčky nebo u lampy a čtu si. Nevařím, a když už musím, tak na plynovém vařiči.
Je zajímavé si uvědomovat, jak jsme zhýčkaní civilizací a jak jsme tím pádem zranitelní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

nijak…počkám až proud půjde- taky mám vše na elektřinu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Peru jedině na valše – ta elektrický proud nepotřebuje.
Doplňuji:
I když vlastně bych vyprat nemohla, protože máme elektrický vařič a neměla bych kde ohřát vodu. Tak holt bych prádlo vyprala později.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

Máme dům, sporák máme naštěstí na plyn, tudíž to takový problém není. Osobně si hlavně čtu, pokud se to tedy dá a není to někdy uprostřed noci – to se snažím usnout. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

Romantika při svíčkách…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

V boudě u baráku mám vojenský naftový agregát.Výkon 150kW.když vypnou proud stačí ho nastartovat.Má to tankovej motor takže se to spouští stlačeným vzduchem.
V rozvaděči to mám tak že pokud vypnou proud vypnu hlavní jistič a přepnu na přívod z agregátu a pak ho nastartuji.Pak stačí hlídat až to zapnou a jít vypnout agregát a nahodit hlavní jistič.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já mám mosazný !

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kristýnary

My výpadek proudu zvládáme úplně bez problému, protože přítel koupil záložní zdroj z https://www.za­loznizdroje-ups.cz/ , takže bez problému přečkáme, než elektřina zase jde. Pokud máte doma všechno na elektřinu, tak rozhodně doporučuji ho také pořídit. Je to šikovná věc 🙂 .

před 1465 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Zase jsem napsala hloupost a jak vidím není praní jako praní. Výpadek proudu mi nikdy nevadí a dovedu si život bez elektřiny představit.

před 4178 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

občas si ponožky přeperu v umyvadle a rukou

před 4177 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek