cubulka

Jak se pere

Jak se pere šála z pashminy.

Nejlepší odpověď
annas

Kašmír je náchylný na žmolkování, proto se tyto kašmírové šály (pašmíny) šály perou pouze v ruce, maximálně na 30 ºC. Šály nikdy neždímejte ve ždímačce! Opatrně je vymačkejte v ruce a rozložte na pevnou podložku, kde je necháte volně vyschnout.

Zdroj: http://www.ci­tybags.cz/pashmi­ny-kasmirove-saly/

Další odpovědi
anonym

Protože je to vlastně kašmír,perte ji ručně,ve vlažné vodě,nepoužívejte agresivní prací prášky,raději si nastrouhejte trochu mýdla,neždímej­te,nechte volně odkapat.Taky se používá na praní trocha vlasového šamponu.