Jak se oženit s Větnamkou?

Nejlepší odpověď
oskar

Nelez do chomoutu.Buď rád,ře jsi svobodný.

Další odpovědi
ReHu

Svatba s Vietnamci – ptala bych se na podrobnosti na místně příslušném úřadě. Tam vám řeknou, co je potřeba pro svatbu s cizími stát.příslušníky. Pokud již nemá českou st.přísl, ale asi ne.

iwetax

Pokud větnamka nemá české občanství a jedná se o svadbu „na oko“ tak vás čeká hustý pohovor na cizinecké policii (každý v jiné místnosti) , budou po vás chtít: starší fotky vašeho vstahu, podrobně jak a kde jste se seznámili, osobní otázky- jaká je oblíbená barva protějšku, jaké jídlo. Moje kamarádka si tím prošla.