frankie89

Jak se ovládá hra Harry Potter a ohnivý pohár?

Pokud nemám joystick, pouze na klávesnici? Ve hře nemohu nikde najít nastavení ovládání…

Odpovědi
Zibner

Tenhle díl PC serie Harryho Pottera patří mezi ty na ovládání nejhorší. Dlouho jsem na to nemohl přijít, ale když ošaháš klávesnici, tak tu serii tlačítek najdeš. Pokud mohu doporučit, vůbec tu hru nehraj. Jednak je dělaná pro kooperaci více hráčů a v 1 to nemá v mnoha úkolech smysl a druhak to ovládání…pamatuji si, že kvůli tomu jsem to pak přestal hrát, protože ani configure controls jsem nenašel. Suma sumárum. Musíš si to najít na klávesnici a nebo jednoduše přestat to hrát.