HakitoCZ

Jak se osvobodit od poplatků České televizi?

Kdybych televizi vůbec nevlastnil, protože ji k ničemu nepotřebuji(žiji v domácnosti s někým, kdo na ni kouká, ale ne na dlouho), bylo by nesmyslné platit ČT za něco, co nepoužívám.
Stejně tak bych si nekoupil kredit, kdybych neměl telefon.

Nejlepší odpověď
Drap

Poplatky se platí za domácnost a ne za osobu.

Další odpovědi
anonym

čestným prohlášením, pokud už nejste v evidenci ČT, posláním formuláře o vyjmutí z evidence. Při zijštění, že jste oblbnul ČT, pokuta 10.000 Kč. https://tvp.ces­katelevize.cz/po­platky/domacnos­ti.php a vpravo jsou formuláře