Jak se oslovují prezidenti různých komor na setkání s prezidentem ČR?

Je třeba prezident komory daňových poradců, zubařů, advokátů, hospodářské komory........

Odpovědi
mojitek

Všichni prezidenti-kromě prezidenta ČR- se musí oslovovat s dodatkem čeho jsou prezidenti. Např. pane prezidente hospodářské komory,pane prezidente advokátní komory atd.

Conchus

Pane prezidente, a když si tykají, tak křestním jménem.