reika

Jak se oskenuje QR kód?

Ještě jsem to nezkoušela, poraďte. Díky.
Doplňuji:
A jaká je to aplikace?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ahoj reiko,
na google play nebo jiném obchodu pro stahování v telefonu si stáhni tzv. čtečku.
Nainstaluj a následně vem svůj chytrý telefon, spusť aplikaci čtečka qr kódů a zapne se ti foťák. Ten ti qr kód vyfotí-přečte a ukáže ti, co se v něm skrývá.
Může tě rovnou připojit k odkazu, který qr kód obsahuje.

Další odpovědi
gecco

Jako celek – nejlíp vyfotit…
Aplikace na jeho čtení si jej pak přelouská.
😉
Doplňuji:
K Doplnění:
Musíš si vybrat podle OS, který máš v telefonu (předpokládám, že se ti jedná o telefon)…
😉
http://www.qr-kody.cz/qr-ctecka

anonym

Ofocením,třeba tímto ,http://www.slu­necnice.cz/sw/pic­pick/
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=jak+ske­novat+qr+kod

Michálek1245

Dobrý den, je to stejné jako čárový kód . Dneska vám na to stojí už prakticky jenom telefon s aplikací na čtení čárových kódů a QR kódů. Jen teda doporučuji jít spíš cestou toho, že si to nejprve vyfotíte a pak až necháte přečíst. Ty real time čtečky občas fungují tak trochu zvláštně.

Michalov

Dokázal by mi někdo prosím poradit, podle čeho bych měl vybírat kvalitní čtečku QR kódů?

Novotttnajan

Taky bych potřebovala tohle do krámu. Jak mám vybrat dobrou a kvalitní čtečku QR kódů a čárových kódů?

Marek656

Nám se podařilo koupit hodně dobře za cca myslím 2500 korun rychlá čtečka na klasické i QR kódy s pamětí myslím na 10 tisíc kódů. Pro nás je ale prostě hlavní to, že dokáže pracovat rychle.

Novotttnajan

Tak to si myslím, že se vám podařilo koupit za celkem dobrou cenu ne? Kde a jakou jste teda prosím kupoval?

Marek656

Jo za super cenu právě si myslím. Kupoval jsem čtečku Yumite , která je bezdrátová. Podívejte se na obchod nc .cz, kde najdete čtečky této značky. Mají jich tam na výběr víc, takže si můžete vybrat přesně podle toho co vám bude vyhovovat.