Jak se opravuje (vyměňuje) brzdové lanko na Babetta 210 ?

Musím to honem spravit, ale já nevim, jestli to zvládnu, potřebovala bych spíš obrázky, myslím jako obrázek po obrázku, jak se to dělá, z nějakýho textu moudrá nebudu, nevím, co je co, podle obrázků bych to snad zvládla, nebo bych se aspoň pokusila, nebo teda aspoň vysvětlit jak čtyřletýmu 🙂
Doplňuji:
Oprava – není to brzdový, ale plynový lanko, omlouvám se

Odpovědi
honza19hk

Obrázky nemám,ale lanko je zpravidla vedeno v bovdenu což je ta černá jakoby hadička na určiách místech uchycená k rámu motorky .Musíš ho odpojit od rukojeti plynu a na druhým konci od karburátoru.Jeden konec prostě vytáhneš z toho bovdenu ale nesmí na koci lanka být nic většího než je průměr lanka jinak to nevytáhneš. Opačným postupem namontouješ nové,tzn provlíkneš bovdenem a na jednom konci ho upevníš k rukojeti plynu a na druhé na karbec. Nejspíš ale pak budeš muset karburátor seřídit,ne ani tak průtok paliva ale správnost natažení lanka,aby šlo jak se říká po plynu. Pokud tomu ale nerozumíš tak to radši nedělej nebo taky nemusíš na ní daleko dojet.