Weroniq

Jak se opálit (ne spálit) v tuzemských podmínkách?

všude jsou rady pro pobyt u moře, ale co když se chci opalovat u nás a chci docílit stejného efektu, však sluníčko tu také svítí…

Nejlepší odpověď
blesk26

Opalování je nuda … My třeba chodíme poslední dva týdny připravovat hřiště na turnaj, takže pár hodin denně na sluníčku, plus přes léto skoro každý víkend chodíme koukat na zápasy, takže se člověk u toho baví a jsem černej jako … takže výsledek to má a alespoň člověk nezabíjí čas nějakým nudným poleháváním na pláži :)

Takže rada zní: najít si nějakou outdoorovou aktivitu a nebát se na to sluníčko vylézt, nekouše a je to zdravé :)

Další odpovědi
iceT

Nejlíp se člověk opálí při práci,my třeba kdysi,když jsme jezdili na Valašsko,tak jsme bývali na slunci celý den,obraceli jsme seno,bývaly žně a tak…ale přitom sportu a zábavě to jde taky.