nike

Jak se odvolat na exekuci, když ji mam celou zaplacenou?

dobry večer chci se zeptat kam se mam obratit když mam vyplacenou exekuci aji naklady exekuce mam zaplacene,ale oni si znova učtujou nove naklady exekuce naklady exekuce jsem zaplatila 17tisic a oni si znova naučtovali 9000kč kam se mam obratit abych to nemusela zaplatit nějaky kontakt.děkuji moc

Odpovědi
Džanička

Zkusila jste zavolat tam odkud Vám to prišlo?Jedině tam Vám můžou podat vysvětlení.Nebo zavolejte do občansko-právní poradny.

standa

Na 99% exekutor tyto ´dodatečné´ náklady vyúčtoval oprávněně (jen si v danou chvíli neumíte představit, že tyto ´náklady´ mohou být takto vysoké).

Napište na příslušný exekutorský úřad (který exekuci prováděl), aby vám doložili oprávněnost vymáhaných částek.