Avatar uživatele
anonym

Jak se odvděčit Mamince?

Dneska mi nakoupila spoustu oblečení a sobě nic a nevím jak se ji mám odvděčit nevíte jak je mi 14let

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Andělé, Jikra, Damiana před 4415 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Jsi hodná dcera. 🙂
Je od tebe moc hezké, že takto uvažuješ. Vážíš si toho, co ti maminka koupila a nebereš to jako samozřejmost.
Snaž se jí dělat radost tím, že na tebe muže být pyšná. S tvým postojem věřím, že až budeš starší, budeš se umět mamince „revanšovat“ i jinak a určitě nemusí mít strach, že svou dceru vede špatně.
Poděkuj, dej jí pořádnou pusu a myslím, že kytičkou jí určitě radost uděláš také. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jako mámu by mne potěšilo, kdybys přišla a dala mi pusu. Kdybys dodala: „Mami, mám tě ráda.“ Bylo by to ještě hezčí.
Netrap se, maminka ze Tvého chování pochopí, co se Ti honí hlavou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MacChill

Normálně za ní zajdi a řekni jí že jí máš rád/a a můžeš doplnit že nejen kvůli tomu že ti kupuje oblečení…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Nejlépe se jí odvděčíš tím,že jí budeš pomáhat,nebudeš jí odmlouvat, dobře se učit a dělat jí jen radost – samozřejmě kromě toho,že jí poděkuješ!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sancha

Mamky by udělaly pro svou dceru „nemožné“. Zkus mamce pomoci s čímkoli co se hodí a co dokážeš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Musím přiznat, že mne tvoje otázka velmi mile překvapila, tohle bych od své dcery nikdy očekávat nemohla. Ta mi jednou řekla, že jsem „nemóda“, ale nikdy ji nenapadlo, že na mne už prostě nezbývá, tak to neřeším. Vydrželo jí to bohužel až do dospělosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

jistě bude ráda když ji pomůžeš třeba v kuchyni, něco doma poklidíš a víš co je nejlepší…prima je každý den spolu chvíli strávit a pěkně si po žensku pokecat- jen sami dvě …utvoříte si spolu moc pěkné pouto…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek