JanaViki

Jak se odnaučit žárlit?

Už nechci žárlit na svou nejlepší kamarádku, když se baví s její kámoškou a choděj spolu ven. Jak se mám odnaučit žárlit?

Nejlepší odpověď
anonym

ˇŽárlivost je spíš nemoc a projev vlastní nejistoty. Pokus se její projevy zmírnit rozumem a posilováním sebevědomí a sebedůvěry. Zbytečně se trápíš.

Další odpovědi
Alesh

žárlení ženský na ženskou, že chodí ven s ženskou, jí přejde s věkem