Jak se odnaucit rackovat?

Dobry den,chtela bych se odnaucit rackovat.Dela mi to velke problemy jak ve skole tak i ve spolecnosti,Citim se trapne ,kdyz napr. ctu nahlas pred celou tridou a je tam pismenko er a ja ho precist nemuzu.Jak se da tento problem pokud mozno vyresit?A jak dlouho trva?

Nejlepší odpověď
anonym

r a ř dělá problém mnoha čechům, co tak počítám tak minimálně 80% populace.
dal by se vyřešit chozením na logopedii

Další odpovědi
Drap

Navštívit logopeda.Neni to hned, chvíli cvičení to bude vyžadovat.

Nika

V pozdějším věku jsou už s tím jisté trable, ale chce to trpělivost a makat! :) Přeji mnoho úspěchů.

Zdroj: http://logope­die.unas.cz/?tex­t=17-hlaska-r-1-cast-tr

baghira

O logopedech vědí na základních školách, určitě si některý rád přivydělá.