briketka10

Jak se odhlásit z Odpovědí na Facebooku?

Děkuji Vám za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Medulka.013

Kliknout na To se mi líbí (ikona palce) a ukáže se Už se mi to nelíbí a na to kliknout. Bývá u toho ještě Sledovat, což se sledování stránek a lidí bez toho, aby se přidávali do oblíbených nebo do takzvaných přátel.
Jinak píši to tak, jak je to v mobilním telefonu s Androidem. Nevím, jak se odhlašuje na počítači, tabletu a tak.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… jedna z možností je zrušit fejsbůk …

briketka10

Ad Medulka.013

Moc Ti děkuji funguje mi to 😁

Medulka.013

briketka10: Nemáš zač. Přeji hezký večer.

briketka10

Ad Medulka.013

Na PC mi to tak nefunguje díky za odpověď :)