terry

Jak se ochlazujete v současném teplíčku?

Ventilátor? Klimatizace? Nohy v lavoru? Sprcha každých 10 min?

Nejlepší odpověď
anonym

Nijak zvlášť se neochlazuji.
Doplňuji:
Piju ve velkém množství vodu se šťávou, ale celkově piji hodně po celý rok. Nějaký nanuk nebo polárkový dort také přijde k chuti nejenom v létě. A občas za den se opláchnu vodou. Nic více ani méně.

Další odpovědi
Ella

popravdě? je mi celkem příjemně, nějak si to vedro ani neuvědomuju :) jsem holt dítě léta :D

Drap

asi třikrát za den studená sprcha a ledové nápoje. Jsem teď většinou doma, mám poměrně slušně zatepleno, takže teplota cca 20 – 24 . Jsem v pohodě

Damiana

Myslím, že těch šest hodin na koupáku by pro dnešek mohlo stačit…:-)

quentos

ranní studená sprcha (ale to i v zimě, bez ohledu na počasí), poslední dobou studená sprcha i vodpoledne; přes den zmrzlina a pivo ;{)>

suaeda

Pozdě v noci a brzo ráno vyvětrám studeným vzduchem a pak vše dobře ubedním. Přes den živořím u čaje. K večeru po sprše okřeji a doplním případný deficit v tekutinách – budvarem 10, nebo radlerem.

Lucijej

Přestěhovala jsem se do sklepa a vylézám pouze až po západu slunce :o)

Ozzy21

Bazén,venkovní sprcha nevo jen rozprašovač..

venkovan

Normálně – pokrývka hlavy, košile, kalhoty, holenní boty a hodně vody, aby pot nasytil oblek.
Jinak to protě nejde – finanční úřad a banky mají své požadavky.

opportunity

Mám sprejovou flašku naplněnou čistou vodou, občas se posprejuju (nohy, ruce), sprchuju se častěji. Večer se líp usíná, když si osprchuju nohy chladnou vodou.

anonym

V Chomutově byla výhoda http://usti.id­nes.cz/clanek­.aspx?c=A120821­_135136_usti-zpravy_alh

Doomik

1 kilo ledu v bázenu
2m dlouhý polystyren dát na vodu na něj pití,jídlo atd.
a celý den v bazenu

anonym

Mam klima a momentalne me zebou nohy, tak si zvysim o stupinek. :)

  • iv-