Radak

Jak se oblékáte v tomto podzimním počasí na kolo, pokud na něm jezdíte?

Nejlepší odpověď
ten který je

Mám takové termospodky které mají kšandy a nato si obléknu ještě kratasy.Triko s krátkým rukávem je z termomateriálu a na něj lehkou šustákovou bundu která je chrání před větrem.Jen na uši nic nemám a tak někdy zebou – musím dokoupit.:-)

Další odpovědi
Martina S.

Dneska jsem zrovna dvě hodiny jezdila. Tak co jsem to měla na sobě. Thermo leginy od Litexu, thermo tričko s dlouhým rukávem a lehkou šusťákovou bundu, kterou jsem si po chvíli stejně vysvlékla, protože bylo teplo i když foukal vítr. Jinak jsem měla ještě ponožky, boty a kalhotky a to je asi tak všechno.