marťa382

Jak se oblékáte na třídní focení?

Nejlepší odpověď
anonym

Jiné.

Doplňuji:
Školní fotografií je pro mě již nedávnou minulostí, ale oblíkala jsem se na něj vcelku stejně jako normálně.

Další odpovědi
briketka10

Trochu svátečněji.

už se nefotím, ale vždy jsme se všichni oblékali více svátečněji než normálně, holky měly sukně s halenkou, nebo šaty se svetříkem (taky mohly mít kalhoty) a kluci měli jeansy s košilí, nebo trikem..
podle počasí se hodí i sáčko :)
Doplňuji:
no Damiano takhle já jít na focení tak mám ředitelskou :))
jsi mladší generace, na tohle už jsme trsaly s holkama dávno..

Damiana

Jiné.

Když se podívám na svou fotku z osmičky, nechápu, že mě nevyhodili ze školy! 🙂 A taky nechápu, jak jsem v tom outfitu à la Madonna mohla vůbec fungovat. Ale nebyla jsem sama. Našla se tam i Kylie Minogue, Sandra, pár Depešáků, nějaký Jason Donovan, Peter Nagy, Bono nebo Sting. Elton John se vším všudy se „stal“ z jednoho spolužáka až časem, tehdy se ještě nějak významně „neprojevoval“.
Doporučuji šatky slušnější, ale každopádně ať to jsi ty. Věř mi, že teprve časem svou třídní fotku jaksepatří oceníš. 🙂

Drap

Jiné.

Jak jsem se oblékl v ten konkrétní den před padesáti léty si už fakt nepamatuju

Marsyas

Jiné.

Doplňuji:
Normálně, foťák na krk, nasadim blesk a nějakej širší objektiv. Jednak to vypadá dobře a jednak se ti tam ty třídy musí vejít. Dva bezdrátový blesky by měly stačit.
Jo, taky si často beru tričku „Fuck Google, ask me!“

Babsi

Trochu svátečněji.

Michal Kole

Normálně, jako do školy.

anonym

Jiné.

Doplňuji:
Kedysi dávno to bolo normálne oblečenie do školy,
dnes, čo najdeme, aby sme vykryli tie veľké medzery po už navždy neprítomných

terry

Trochu svátečněji.

Když to víš dopředu, tak trochu svátečněji. Budeš se na to dívat celý život :).
My to kolikrát netušili a pak ty fotky stáíly za to 🙂.