Avatar uživatele
Miroslavst

Jak se oblékáte?

Prý 70% žen dává přednost velkému výstřihu. Je to pravda?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4984 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Gollumek.88

oblékám se každý den podle nálady (a samozřejmě počasí). Velké výstřihy nemám ráda. Naopak se považuju, co se oblékání týče, za takovou šedou myšku. Dám přednost šortkám před sukní, delší mikče než těm krátkým co se teď nosí. Jen na ty kratký nebo vyloženě „holčičí“ trička jsem si navykla nosit, když jdu mezi lidi, přece jen někde musí být vidět ženské vnady, a protože ženská sem, tak to chci aspoň trochu :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

já nemám ráda když mi táhne na prsa,nenosím velké výstřihy ještě by mi mohlo něco vypadnout jako mojí kamarádce měla na sobě šaty s velkým výstřihem a chodila naostro,jednou naskočila do autobusu a vyskočilo obří prso na cestující,než ho našlapala zpátky do šatů prošla celým autobusem a vystoupila zadními dveřmi,protože si uvědomila ten trapas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Já spadám do těch 30%ních. Velký výstřich jen vyjímečně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Já moc velké výstřihy nenosím i když mě nemá skoro co vypadávat, ale krátká trička a mikiny, ty jo. Vlastně snad nic dlouhého ani nemám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IvankaJB

Ja taky moc velké výstřihy nenosím, nemám totiž ráda když mi tam každý druhý muž kouká :)
Ale já mám svůj styl a oblékám se hlavně podle nálady, ale nikoho rozhodně nekopíruju! :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek