hanny 2

Jak se obléci a „nazdobit“ v kubánském stylu?

Moje dcera má firemní vánoční večírek v kubánské restauraci.
Potřebuji konkrétní rady ohledně oblečení,účesu,do­plňků,ozdoby do vlasů apod.

Za vaše rady vám děkuji!

Nejlepší odpověď
Drap

Co si vzít teplákovou soupravu jak nosí Fidel.

Další odpovědi
anonym

Tohle je jejich folklor
http://www.su­perevent.cz/www/sou­bory/fotografi­e/normalized/303­.jpg
a vlasy bych smotala do nějakých copánků

briketka10

Na vánoční večírek by Ti mohl pomoci
tento odkaz od módního návrháře pro
ženy. Moc se mi líbí první model stačí
obyčejné bílé šaty a boa k nim přišité,
nebo naopak to boa pouze přehozené
přes ramena či jen tak hozené přes lokty.
A šperk ten může být decentní není to
žádný karneval, jako v Riu např. já bych
volila stříbrné kruhy.
http://www.mo­da.cz/foto/ne­kolik-ukazek-z-tvorby-osmany-laffity--3709

anonym

Hani,tobě sluší všechno,nelam si s tím hlavu,jsi pěkná žena,která bude hezká kdykoliv ať si oblékneš cokoliv.
Hlavně bez doutníku.
Kytkovaný minisukně, věnce z kytek kolem krku, mašle za ušima, malý podprsenky (nebo jen kokosový ořech napůl) ,to by šlo.
Zdroj: https://www.po­radte.cz/spolec­nost/20814-co-na-sebe-zena-na-party-v-kubanskem-stylu.html
http://cz.123rf­.com/photo_12735007_­havana-a-nor-26-a-en-v-typicka-m-oblea-ena-a-nora-26-2012-v-havana-s-ra-stem-zahrania-na-ch-turistic.html
http://www.re­netimmermans.com/blog/wp-content/upload­s/2011/02/Cuba_Co­lor_016.jpg

hanny 2

Drape – to by se asi moc dobře necítila!

anonym

Drap je stará generace,on ty tepláky asi nesundá.

hanny 2

Jugare – proč bez doutníku? Tomu přikládáme velkou důležitost!

hanny 2

Jugare – já ti moc děkuji,ale je to pro mou dceru,jak jsi se zajisté dočetl!!!

briketka10

hanny 2

Botky si může vzít svoje je to přece jen večírek
a pak mě ještě napadlo, že by si mohla, jako ten
doplněk vzít malou kabelku, protože si myslím,
že už psaníčkům odzvonilo i když my je ještě se
sestrou s oblibou nosily 😁

briketka10

hanny 2

Jasně, že svoje botky, žejo co to
zase píšu za blbiny Áchich ouvej 😁

hanny 2

briketko – díky,to víš,že řešíme i boty a kabelku!

anonym

hanny2 psaníčka jsou samozřejmě pořád v kurzu, co jiného taky na večer? A i když nemusí barevně korespondovat, vypadá přeci jen líp, když máme stejnou barvu lodiček i psaníčka, během dne jakákoliv barva, krom zlaté a stříbrné a všech, co se třpytí, protože to vypadá velmi levně, večer si to už dovolit můžeme, já mám třeba letos tmavě vínové lodičky a psaníčko, to samé v černém a krémovém. Jsou to barvy, které můžu dokonce mezi sebou prohodit, míchat a nic se neděje. Ale myslela jsem, že se řeší dcera. Ta může mít k tomu, co jsem našla kabelku maličkou v opasku, tak má svoje věci stále při sobě.