martinka21

Jak se objednává online jízdenka se Student Agency?

Dobrý den, mám důležitou otázku. Jedu se Student Agency poprvé a nevím si rady s objednáním jízdenky. Musím si nejdřív zajít koupit (pořídit) otevřenou jízdenku na pobočku a pak objednat ten daný termín na internetu nebo vše jde přes internet?

Nejlepší odpověď
anonym

Vše přes web…
Vybereš si spoj, místo v buse – a jízdenku zarezervuješ.
Pak zvolíš zaplatit – elektronicky – a vybereš si způsob platby (kartou, PaySec…).
Můžeš platit i hotově na pobočce – ale pak objednávka přes web ztrácí efekt.

Další odpovědi
Dochy

Pokud se nepletu, tak lze objednat a zaplatit jízdenku přes net a pak se jen prokázat kódem při nástupu. Pokud si předplatíte kreditovou jízdenku (zakoupíte na stánku), budete mít slevu – to se ale vyplatí jen pro častější jízdy.

da ny

https://jizden­ky.studentagen­cy.cz/web/nase-jizdenky/nase-jizdenky.html?1
Doplňuji:
Jízdenku zakoupíte na prodejním místě, dále viz odkaz. ;)

Funna

jen doplním předešlé řečníky…při zakoupení první jízdenky na netu dostaneš přidělené zákaznické číslo, i když se nebudekteré už ti zůstává napořád a budeš ho při dalších jízdách neustále používat…stačí ho říct při nástupu do autobusu, jízdenku nepotřebuješ…ve vlaku ani to číslo mít nemusíš…samozřejmě pokud chceš nějakou studenskou slevu, musíš mít se sebou studeskou kartičku…pokud chceš jezdit častěji, zaregistruj se…kupovat kreditní jízdenku nemusíš, ale je to při častějších jízdách pohodlnější…