Avatar uživatele
hawranek

Jak se nosí funkční prádlo?

Nosí se jen tak nebo je vespod a přes něj je normálně tričko/kalhoty? Hlavně by mně to zajímalo v létě. Například- podprsenka z fčního prádla na tom fční tričko a na tom ještě normální tričko?
Doplňuji:
Ano, to vím, ale jestli se na to nere ještě normální oblečení nebo se nosí jenom tohle?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4817 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Funkční prádlo se nosí normálně na tělo. Je z vláken, která odvádějí z létě pot od těla a v zimě příjemně udržují teplotu -proto se mu říká funkční

ještě si o tom zde můžete přečíst

http://www.ces­kyraj.com/porad­na/dalsi-zajimave-informace/funkcni-pradlo/

pokud máš funkční tričko, tak nač si na něj brát ještě jedno? A na prádlo si vezmeš normální oblečení které nosíš

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Další vrstva se nosí podle toho, jaká je vám zima. Obecně mám vyzkoušeno, že funkční tričko / kalhoty vám ušetří minimálně jednu vrstvu navíc, vyplatí se to hlavně v zimě, aby člověk nechodil nabalenej jako cibule.
V létě rozhodně jen tričko, na něj už nic.
Ale bacha, jde o to, jakej materiál to je a na co ho hodláte používat – pokud doufáte, že se ve funkčním oblečení v létě nebudete potit, nemusí to vždycky být pravda. Mně se spíš zdá, že funkční oblečení (Moira, Klimatex) nezabrání pocení, ale není vám zima, když začnete vychládat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

Ahoj, chlapovi chci koupit k narozeninám fuknční trička. Koukala jsem na net a co mě teda hodně zaujalo, to je nabídka od baridiwear. Máte prosím info a zkušenost s tímto shopem a jejich zbožím? Jak se vám osvědčil? Díky moc.

Avatar uživatele
Vercule

Jojo, shop znám :) Jejich trička jsou z termoregulačního materiálu, jsou elastické a z napínacího materiálu. Super je to, že dobře drží tvar a nevytahává se. Jejich trička jsou vhodná na sport i do města :) Takže určitě super volba.

Nový příspěvek