hawranek

Jak se nosí funkční prádlo?

Nosí se jen tak nebo je vespod a přes něj je normálně tričko/kalhoty? Hlavně by mně to zajímalo v létě. Například- podprsenka z fčního prádla na tom fční tričko a na tom ještě normální tričko?
Doplňuji:
Ano, to vím, ale jestli se na to nere ještě normální oblečení nebo se nosí jenom tohle?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Funkční prádlo se nosí normálně na tělo. Je z vláken, která odvádějí z létě pot od těla a v zimě příjemně udržují teplotu -proto se mu říká funkční

ještě si o tom zde můžete přečíst

http://www.ces­kyraj.com/porad­na/dalsi-zajimave-informace/funkcni-pradlo/

pokud máš funkční tričko, tak nač si na něj brát ještě jedno? A na prádlo si vezmeš normální oblečení které nosíš

Další odpovědi
Terryle

Další vrstva se nosí podle toho, jaká je vám zima. Obecně mám vyzkoušeno, že funkční tričko / kalhoty vám ušetří minimálně jednu vrstvu navíc, vyplatí se to hlavně v zimě, aby člověk nechodil nabalenej jako cibule.
V létě rozhodně jen tričko, na něj už nic.
Ale bacha, jde o to, jakej materiál to je a na co ho hodláte používat – pokud doufáte, že se ve funkčním oblečení v létě nebudete potit, nemusí to vždycky být pravda. Mně se spíš zdá, že funkční oblečení (Moira, Klimatex) nezabrání pocení, ale není vám zima, když začnete vychládat.

Cizecek.M

Ahoj, chlapovi chci koupit k narozeninám fuknční trička. Koukala jsem na net a co mě teda hodně zaujalo, to je nabídka od baridiwear. Máte prosím info a zkušenost s tímto shopem a jejich zbožím? Jak se vám osvědčil? Díky moc.

Vercule

Jojo, shop znám :) Jejich trička jsou z termoregulačního materiálu, jsou elastické a z napínacího materiálu. Super je to, že dobře drží tvar a nevytahává se. Jejich trička jsou vhodná na sport i do města :) Takže určitě super volba.