Jak se nezapomenout a nejít v pantoflích ven?

Nejlepší odpověď
Braník

já bych doporučil na pantofle přišít rolničky

Další odpovědi
aramah

Chodit doma v botech a máš vyhráno 🙂

marci1

Předevčírem se mi to právě stalo, poprvé. Musela jsem se vrátit domů. Nejlépe je asi připravit si boty k výchozím dveřím příbytku, aby člověk nebyl za „trdlo“.

briketka10

kolikrát se mi to stává u lékařů
a to si nosím svoje modré :DD
pacenti mě zavčas upozorní..

Funna

chodit doma jen v ponožkách .-)

zjentek

stylové pantofle jsou na ven ok ,)

bolak

Dej si klíče do boty.

vera508

Jsem jako briketka10, odešla jsem od zubařky v těch bílých pantoflích až na stanici autobusu. A tam mi došlo, proč se mi jde tak těžko. No šla jsem z polikliniky a tam jsou i psychiatři. Ale doma chodím bosa, tak vyjít až ven, to nehrozí.

honza19hk

co je na tom špatnýho že jdeš v pantoflích ven?? Když prší, pak uschnou rychleji narozdíl třeba od kecek.

www

Jednodušší, než hledat recept jak nezapomenout, je chodit ven v pantoflích. Déšť tě přinutí k přezutí a okolí si zvykne 😁
Zkušenost

anonym

bolák, nejen že vyjdu v pantoflích, ale ještě budu hledat klíče.

bolak

tak něco jinýho bez čeho nikdy nevycházíš ven, teda krom lahváče, ten je možné použít pouze v deštivých dnech..

marci1

Ty rolničky jsou fajn, ale co když s nimi vyjdu i ven ? Ha, ha.

anonym

pak už zbývá jen čepici s rolničkama a na světě je hned veseleji.

briketka10

:))

anonym

Braníku, ty filuto 😁

kablik

s tím už prostě nic nenaděláš…