jak se nestydět

Ahoj,chtěl bych se vás zeptat jak se nestydět,byli jsme na oslavě silvestru a všichni už se bavili trsali atd…
Ale já jsem to prostě nemoh překonat,nemohl jsem překonat ten divnej pocit jestli se na mě nebudou divně koukat,mít mě za vola… tak bych se vás chtěl zepat jak na to
Předem díky za radu

Nejlepší odpověď
Damiana

Proč si myslíš, že by tě měli za to rohaté zvíře? Ty na ty tancující a bavící se tak koukáš? Jestli ano, pak tak smýšlíš… Ale každý se dívá jinak. Zbytečně seš ochudil o skvělou zábavu! Uvolni se a zkus dělat, co tě baví. Jestli jsi nesmělý, získej podporu nějakého kamaráda, přidej se – byl jsi přece pozván na oslavu. Co když se bude chtít tvoje partnerka bavit a ty si s ní ani nezatancuješ, nebo neuděláš něco romantického aby to nevypadalo trapně? Časem by si mohl doma za pecí začít závidět a pomlouvat ty „v pohodě“ a to je to nejhorší co vede k zapšklosti a zlobě. Pozor na to.