zebra8

jak se nestresovat zítra a v úterý dělám přijímačky na gympl!

Nejlepší odpověď
marci1

Dobře se radí tomu, kdo je dělat nemusí. Já jsem si u nich říkala, že pokud nejde o život, nejde o nic. Myslím, že to pomáhá.

Další odpovědi
Pájo

Teď už se jen dobře vyspat. Už se nic usilovně neuč a odpočívej. Vyčerpaný a nevyspalý člověk dělá zbytečné chyby.

Ať se Ti to podaří.

Michal Kole

To půjde jen těžko. Záleží hodně jaký si typ člověka, jaké máš sebevědomí, ja si zodpovědná, zda máš v záloze nějakou jinou školu, jak moc na tom záleží rodičům, zda ti nevyhrožují jestli neuděláš přijímačky půjdeš z domu a budeš se živit sama já ti nedám ani korunu, což je kontraproduktivní protože tě víc stresují.

Existují CD s relaxační či meditační hudbou, vybít se třeba sportem – uplavat 50m pod vodou.

I_hate

Michale, ty jsi fakt dobrej nervovej masér. :D

anonym

Re: Michal Kole „uplavat 50m pod vodou.“ :DD Hlavně se neutopit xD

I_hate

l564: hlavně úspěšně proplavat tou maturitou, a neutopit se. :)

anonym

Spíš bych potřeboval já proplavat maturitou 🙂 Asi si zaplatím u Michala kurz plavání pod vodou. ;)

I_hate

l564: oprava: .....proplavat těma přijímačkama. :)