panxnotdead

Jak se nestresovat?

Ahoj, nějak moc se stresuju. Jsem na střední, nevíte jak to zmírnit? Promiňte, že sem to dal do téhle kategorie

Odpovědi
hanulka11

Zřejmě se ti hromadí nějaké resty /ber si jen to co zvkládneš a dotahuj věci dokonce jinak máš pocit ,že vše co děláš stojí za nic.
Nebo máš strach zda jsi dost dokonalý.....­.Hlavně se nauč také včas vypnout a odpočívat a nabrat nové síly jinak tě stres pohltí.

Tom20

Snaž se být v klidu a řešit věci v klidu.(já vim,že se to řekne lehce,ale zkusit bys to měl)

Michal Kole

Lepší bude navštívit lékaře, protože potlačovaný stres akorát vyvolá větší průšvich.

Udělej experiment, ale někde VENKU, NE v bytě.

Ucpi v papiňáku pojistný ventil, dej jej na ohniště, odstup do bezpečné vzdálenosti. až stoupne tlak na „kritickou“ hladinu, tak papiňák exploduje.

Tak dlouho budeš stres v sobě hromadit až vybuchneš a uděláš nějakou blbost a skončíš buď na policii nebo v blázinci.

gnosis

tady by asi bylo dobre upresnit, CO konkretne te stresuje. ukoly? novi spoluzaci?

hlavne ber vse s nadhledem. uzivej si kazdou chvilku sveho zivota, dalsi nedostanes, je skoda ho stravit napjaty a ve stresu.
Doplňuji:
natlakovany papinak muze byt tvuj posledni experiment, to radsi nedelej :)