jak se nepotit

když sportuji tak se hodně potim

Odpovědi
macek

Tak tohle je dost problém.Osobně si myslím že když sportuješ je přirozené se potit.Jistě se po sportování sprchuješ,potom doporučuji použít roll on bez alkoholu.

Michal

Záleží na tom,jakého původu je pot.Jeli pocení dáno sportem,obezi­tou,nebo jinou poruchou.Jistě dodržuješ správnou životosprávu a pitný režim.Na místě je i porada s odborníkem!!!

MiluskaN3

Tak při sportu je to logické :) :) :) Horší je, když se potíte hodně i normálně, jako já :( nevím už co bych vyzkoušela, co by mě pomohlo.

MarkettB

Miluško, doporučuji vyzkoušet tento antiperspirant: proti-poceni.cz/pro­dukt/perspi-guard-antiperspirant-50ml
Taky jsem se hodně potila,na toto jsem narazila náhodou, koupila jsem si to a super. Aplikuje se to před spaním, ani nemusíš každej den a funguje to skvěle.

MiluskaN3

Ahoj, jo? ok tak díky, schválně to zkusím, protože už nevím, co bych zkusila, je to dražší koukám, ale asi zase když to nepoužíváš každý den, tak to vydrží zase déle,ne?
A fakt to funguje, když to nepoužíváš každý den? To jsem totiž ještě neslyšela.

MarkettB

No mě to funguje suprově. Jo ono to vydrží dost dlouho, když to používás 2–3× týdně, někdy stačí i 1× za 5 dní…takže ono to vydrží dlouho.

MiluskaN3

ok tak jo, tak já to zkusím objednat, vyzkouším a uvidím teda 🙂 zatim děkuju

MarkettB

No nemáš zač, pak můžeš napsat, jestli ti to pomohlo :)

MiluskaN3

Tak už to mám doma pár dní a zatím to vypadá moc dobře, teda ted nejsou pařáky, atk si na ně schválně počkám, ale zatím to vypadá velice nadějně.

MarkettB

Tak to jsem ráda, že jsi snad spokojená ;) No ted pařáky zase přidcházejí, takže můžeš testovat :)

MiluskaN3

No tak pařáky jsou opět tady a vypadá to, že ten Perspi guard je fakt dobrej ;) jse to o hooodně lepší, fakt dobrý. Takže fakt moc děkuji.