Avatar uživatele
anonym

jak se nepotit

když sportuji tak se hodně potim

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5329 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
macek

Tak tohle je dost problém.Osobně si myslím že když sportuješ je přirozené se potit.Jistě se po sportování sprchuješ,potom doporučuji použít roll on bez alkoholu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal

Záleží na tom,jakého původu je pot.Jeli pocení dáno sportem,obezi­tou,nebo jinou poruchou.Jistě dodržuješ správnou životosprávu a pitný režim.Na místě je i porada s odborníkem!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
MiluskaN3

Tak při sportu je to logické :) :) :) Horší je, když se potíte hodně i normálně, jako já :( nevím už co bych vyzkoušela, co by mě pomohlo.

před 3298 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MarkettB

Miluško, doporučuji vyzkoušet tento antiperspirant: proti-poceni.cz/pro­dukt/perspi-guard-antiperspirant-50ml
Taky jsem se hodně potila,na toto jsem narazila náhodou, koupila jsem si to a super. Aplikuje se to před spaním, ani nemusíš každej den a funguje to skvěle.

před 3295 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MiluskaN3

Ahoj, jo? ok tak díky, schválně to zkusím, protože už nevím, co bych zkusila, je to dražší koukám, ale asi zase když to nepoužíváš každý den, tak to vydrží zase déle,ne?
A fakt to funguje, když to nepoužíváš každý den? To jsem totiž ještě neslyšela.

před 3285 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MarkettB

No mě to funguje suprově. Jo ono to vydrží dost dlouho, když to používás 2–3× týdně, někdy stačí i 1× za 5 dní…takže ono to vydrží dlouho.

před 3277 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MiluskaN3

ok tak jo, tak já to zkusím objednat, vyzkouším a uvidím teda 🙂 zatim děkuju

před 3247 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MarkettB

No nemáš zač, pak můžeš napsat, jestli ti to pomohlo :)

před 3234 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MiluskaN3

Tak už to mám doma pár dní a zatím to vypadá moc dobře, teda ted nejsou pařáky, atk si na ně schválně počkám, ale zatím to vypadá velice nadějně.

před 3226 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MarkettB

Tak to jsem ráda, že jsi snad spokojená ;) No ted pařáky zase přidcházejí, takže můžeš testovat :)

před 3219 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MiluskaN3

No tak pařáky jsou opět tady a vypadá to, že ten Perspi guard je fakt dobrej ;) jse to o hooodně lepší, fakt dobrý. Takže fakt moc děkuji.

před 3205 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek