Avatar uživatele
Lukasy

Jak se neopálit?

Mužu sice nosit dlouhe tričko a kalhotyy abych se neopalil, ale to by mi bylo teplo, takže bych chtěl jinou možnost vědět jestli nějaka je.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4308 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bubukaa

Mazej se krémem proti sluníčku s faktorem 50 nebo víc ve velkých vrstvách, každou hodinu ;) :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Další možností je nevycházet na sluníčko. Pokud budeš stále ve sklepě, tak riziko opálení je minimální.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Nelézt vůbec na slunce – nebo hlavně ne mezi 11–15 hodinou, kdy opaluje nejvíc; přestěhovat se do oblasti s nízkým slunečním svitem; mazat se pravidelně přípravky s SPF70 – i takové existují, třeba Neutrogena je vyrábí. Ale riskuješ řídké kosti, špatnou náladu, šedou a ekzematickou pleť, etc. To všechno a mnohem více, dokáže sluníčkový vitamín D.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nikolkap

Stačí používat opalovací krém s vysokým faktorem a často se s ním mazat a nechodit tak často na slunce-hlavně kolem poledne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lorrien

Musíš mít pleť jako já… já se neopálím ani po hodině opalování v poledne na přímém slunci. A řeknu Ti, že je to na prd. Radši chytej bronz ;)
Jinak rady od místních dam a Drapa Ti určitě pomůžou, ale nedělej to :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarzma

KVALITNÍ opalovací krém s vysokým faktorem a kolem poledne vůbec nevycházet na sluníčko :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek