Pokročilý

Jak se neonemocnět od člověka, se kterým trávím hodně času v jedné místnosti?

Mám oslabenou imunitu, takže na mě letí všechny viry... A v jedné místnosti s ním musím být, nemám jinou možnost.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Hygienou (důslednou), omezit v rámci možností přímý kontakt, imunitu posilovat ovocem, zeleninou ap.
Určitě více ti poradí lékař, musí ale znát typ onemocnění dotyčného. Lze i online v poradnach na netu.

Další odpovědi:

Zlatý

Nepíšeš o jakou nemoc se jedná. Pokud nachlazení, kašel, rýma - tam se dá jen těžko ubránit, i když jsi docela zdravá.
Chtělo by to zvýšit imunitu - otužování, pohyb, pobyt v přírodě, antioxidanty, doplnit minerály a vitamíny.

Bronzový

kup si roušku na obličej

Bronzový

Mně se osvědčilo dát si do blízkosti oloupanou cibuli. Sloupnu slupku ráno a večer, tak aby byla mírně cítit a než sloupnuté části uvadnou tak je nechám na talíři také. Občas si přivoním a ten druhý to ani nevnímá, stejně má ucpaný nos. Za poslední půl roku jsem se nakazila asi 5x a s cibulí už vůbec. Pomáhá i když přijdu sama z venku a trochu mi není dobře. Aktivní složky se dostávají plicemi až do krve. Když ji jíš tak zas krví do plic, ale já ji tolik nesním, natož syrové.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.