Tíšek99

Jak se nenudit?

Nejlepší odpověď
barnajka

No jestli se nudíš, tak kliďánko na víkend přijeď a já tě zaúkoluju. Chudáčci perníčci volají po nazdobení, piškoty chtějí slepit,… a těsto na kokosky jsem prozměnu ještě nestihla uhňácat vůbec.
Do toho je potřeba uklidit, stvořit nějaký ten vánoční kýč do oken.. + stíhat běžný záležitosti. Fakt přijeď, uvítám tě tu s otevřenou náručí.

PS: Hádám, že už je po nudě, viď? ;)

Další odpovědi
Drap

Najít si pořádné hoby a zájmy.

lexx

Koupit si medvídka mývala.
http://www.ifau­na.cz/clanek/ko­zesinova-zvirata/nudite-se-kupte-si-medvidka-myvala/4255/

hanny 2

Pořiďte si psa,s ním se rozhodně nudit nebudete!

dudu

Pro mne těžko pochopitelná otázka. Přes léto pobýváme na chalupě, kde stále něco ubouráváme, přistavujeme a vylepšujeme. Na nudu o letošní zimě mám pak připravenu digitalizaci analogových kamerových nahrávek našich čtyř vnoučat a velkým úkolem též bude naskenování několika stovek barevných diapozitivů pořízených před třiceti a více léty. Bude to piplačka, ale už se těším na ty „zapomenuté poklady“. Skener dostanu jako dárek k vánocům.