Avatar uživatele
Fanmusic29

Jak se nenechat kamarádem/kámoškou manipulovat???

já by to neřešila a něco bych řekla, ale jsem typ člověka co nesnáší hádky a snaží se VŠEM pomoct. Což je hrozný i když se snažím tak mi nejde se téhle osoby zbavit

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Klára K. před 3758 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hamon

Jsou lidé, kteří dokáží vycítit (netuším jak), že ten druhý je nedokáže odmítnout, a začnou se podle toho chovat.
Platí jediné – důrazné STOP. Riskuješ, že přijdeš o kamaráda, ale skutečný kamarád by se nechoval tak sobecky, takže nemusíš mít výčitky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Záleží na Vašem vztahu, nemusíte se hádat, prát, křičet, stačí když si to vysvětlíte a nebo když to tomu druhému předvedeš, že si vyměníte role a ten druhý bude reagovat podle toho, co mu a jak mu to určíš ty. Třeba se Ti to začne líbit, nebo jemu se to nebude líbit vůbec a uvědomí si, že to nemusí být takové jednání někomu příjemné. A nebo mu dej ultimátum, jestli se k Tobě bude někdo takto chovat, není to tvůj přítel.
Jde Ti o to, abys měla přítele, nebo se ti líbí, když s tebou někdo manipuluje? Možná to má nějaké výhody pro Tebe.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Přestaň se snažit a zbav se jí!

Řekni jí přímo, co ti na jejím chování vadí, (můžeš/ale nemusíš vysvětlit proč)
a že si má – pokud s manipulací nepřestane – hledat jiný objekt.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek