Pokročilý

Jak se nejrychleji zbavit rýmy? Díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vypotit ,napařit , vyležet .Nešířit bacily.

Další odpovědi:

Zlatý

Záleží jaké rýmy pokud normální Mukonasal nosní sprej a pokud je alergická tak Livostin nosní sprej,pak jen lékař.

Zlatý

Já si do kastrůlku dám vroucí vodu do té vody naleju alpu zakryji se ručníkem a zhluboka dýchám a pomáhá mě to.(Musíte být zakrytá tak aby vám tá pára nešla mimo oto pomáhá mě,jinak zde v odkaze máš od kolegů více rad.

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/ jak-se-rychle-a-bez-leku-zbavi t-rymy

Stříbrný

To si musí člověk těch 7 dní protrpět od A do Z s tím nic nenaděláte.
Ale můžu dodat z vlastní zkušenosti že ačkoliv jsem skeptický k různým přípravkům a jejich účinku nechal jsem se ukecat k přípravku Olynth a nevěřil vlastnímu nosu.
Ono to fungovalo,teda co se týká dýchání.
To byla úleva.

Zlatý

Počkat týden. Jak známo,rýma léčená lékařem trvá 7 dní,bez lékaře týden. Ale docela dobře,alespoň u mne, fungují inhalace par ze slaného roztoku,nebo heřmánku.

Zlatý

Virová týdenní záležitost, to se léčit nedá, s tím si musí imunitní systém poradit sám. Dá se jen trochu pomáhat, hodně pít teplé nápoje, tj. čaj s citronem a medem. Med je geniální záležitost. Nepřemáhat se, být v teple, zkrátka babské rady jsou nejlepší. Hlavně ne ty kraviny z reklam, vyházený prachy, trvá to stejně a akorát je z toho člověku hnusně v puse.

Zlatý

Jednoduse: me ohromne pomaha Coldrex. A nosni kapky.

Stříbrný

Mně vždy nejlépe pomůže šípkový,nebo lipový čaj s citronem, aspiryn a zalézt do peřin.Kdo má rád aby se mu ta voda lépe pila trochu "Rumu." Pokud tohoto léku použijete víc, je vám jedno jakou máte rýmu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.