Avatar uživatele
rottkiw

Jak se nejrychleji zbavit rýmy? Díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? elektrikář, hanulka11, tom004, dědapetr, anonym před 4748 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Vypotit ,napařit , vyležet .Nešířit bacily.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Záleží jaké rýmy pokud normální Mukonasal nosní sprej a pokud je alergická tak Livostin nosní sprej,pak jen lékař.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Já si do kastrůlku dám vroucí vodu do té vody naleju alpu zakryji se ručníkem a zhluboka dýchám a pomáhá mě to.(Musíte být zakrytá tak aby vám tá pára nešla mimo oto pomáhá mě,jinak zde v odkaze máš od kolegů více rad.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-rychle-a-bez-leku-zbavit-rymy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

To si musí člověk těch 7 dní protrpět od A do Z s tím nic nenaděláte.
Ale můžu dodat z vlastní zkušenosti že ačkoliv jsem skeptický k různým přípravkům a jejich účinku nechal jsem se ukecat k přípravku Olynth a nevěřil vlastnímu nosu.
Ono to fungovalo,teda co se týká dýchání.
To byla úleva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Počkat týden. Jak známo,rýma léčená lékařem trvá 7 dní,bez lékaře týden. Ale docela dobře,alespoň u mne, fungují inhalace par ze slaného roztoku,nebo heřmánku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Virová týdenní záležitost, to se léčit nedá, s tím si musí imunitní systém poradit sám. Dá se jen trochu pomáhat, hodně pít teplé nápoje, tj. čaj s citronem a medem. Med je geniální záležitost. Nepřemáhat se, být v teple, zkrátka babské rady jsou nejlepší. Hlavně ne ty kraviny z reklam, vyházený prachy, trvá to stejně a akorát je z toho člověku hnusně v puse.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

Jednoduse: me ohromne pomaha Coldrex. A nosni kapky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Mně vždy nejlépe pomůže šípkový,nebo lipový čaj s citronem, aspiryn a zalézt do peřin.Kdo má rád aby se mu ta voda lépe pila trochu „Rumu.“ Pokud tohoto léku použijete víc, je vám jedno jakou máte rýmu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek