rottkiw

Jak se nejrychleji zbavit rýmy? Díky

Nejlepší odpověď
hanulka11

Vypotit ,napařit , vyležet .Nešířit bacily.

Další odpovědi
dědapetr

Záleží jaké rýmy pokud normální Mukonasal nosní sprej a pokud je alergická tak Livostin nosní sprej,pak jen lékař.

panenka

Já si do kastrůlku dám vroucí vodu do té vody naleju alpu zakryji se ručníkem a zhluboka dýchám a pomáhá mě to.(Musíte být zakrytá tak aby vám tá pára nešla mimo oto pomáhá mě,jinak zde v odkaze máš od kolegů více rad.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-rychle-a-bez-leku-zbavit-rymy

Jikra

To si musí člověk těch 7 dní protrpět od A do Z s tím nic nenaděláte.
Ale můžu dodat z vlastní zkušenosti že ačkoliv jsem skeptický k různým přípravkům a jejich účinku nechal jsem se ukecat k přípravku Olynth a nevěřil vlastnímu nosu.
Ono to fungovalo,teda co se týká dýchání.
To byla úleva.

tom004

Počkat týden. Jak známo,rýma léčená lékařem trvá 7 dní,bez lékaře týden. Ale docela dobře,alespoň u mne, fungují inhalace par ze slaného roztoku,nebo heřmánku.

Alesh

Virová týdenní záležitost, to se léčit nedá, s tím si musí imunitní systém poradit sám. Dá se jen trochu pomáhat, hodně pít teplé nápoje, tj. čaj s citronem a medem. Med je geniální záležitost. Nepřemáhat se, být v teple, zkrátka babské rady jsou nejlepší. Hlavně ne ty kraviny z reklam, vyházený prachy, trvá to stejně a akorát je z toho člověku hnusně v puse.

chudst

Jednoduse: me ohromne pomaha Coldrex. A nosni kapky.

elektrikář

Mně vždy nejlépe pomůže šípkový,nebo lipový čaj s citronem, aspiryn a zalézt do peřin.Kdo má rád aby se mu ta voda lépe pila trochu „Rumu.“ Pokud tohoto léku použijete víc, je vám jedno jakou máte rýmu.