postcd

Jak se nejrychleji ostřihat na krátko (ne ježka, ne holou hlavu) svépomocí aby pánský sestřih byl upravený?

Nejlepší odpověď
ReHu

Rychle dojít do kadeřnictví.

Další odpovědi
iceT

Pokud máš kudrnaté nebo trochu vlnité vlasy,tak se postav k zrcadlu,vezmi ostré nůžky do jedné ruky a druhou rukou hrábni do vlasů a délku,co ti uvízne mezi prsty ustřihni.Podle toho jak daleko budeš držet ruku u hlavy,tak budeš mít krátké vlasy.
Pokud máš vlasy rovné,bude to horší,ale taky se to dá zvládnout.Nebo požádej zručnou kamarádku.

lexx

strojkem na baterie z Lidlu, sám to zvažuji, investice se brzo vrátí…

anonym

Nijak, sám to nezvládneš, no, možná ano, ale budeš vypadat jak tydýt.

Vroudenspil

Já , se stříhám sám . Nahoře se stříhám tak , že hrábnu rukou do vlasů a druhou stříhám . Boky a vzadu si to vyholím na 3mm .