Marse

Jak se nejrychleji a nejjednodušeji naučím německý jazyk-poradíte?

nejlepe zdarma:).Nebo aspon za levněji.Předem děkuji.

Odpovědi
panenka

taky se ho učím.koupila jsem si němčina pro samouky kde se učím slovíčka včetně frází.a dopomáhá mi při tom slovník.na seznamu si najet na slovník dej více jazyků zaškrtni si česko německý a nebo obráceně a takto se já učím.ale s touto knihou věřím že se naučíš .koupíš ju v antikvariatu za 100–200 kč

led

nejlepší a nejrýchleší je praxe. třeba vycestovat do německy mluvíci krajiny a žít tam nějakou dobu

kostner

Já jsem se naučil např. anglicky podle učebnice pro samouky. Prošel jsem celou knihu, včetně úloh, šrotování se slovíček a potom je strašně důležitá praxe. Hlavně se nebát mluvit i za cenu, že se člověk někdy ztrapní. Často jsem si v duchu překládal různé běžné situce atp. Je dobré mít někoho s kým budete denně konverzvat. Pak si myslím, že to lze rychle. Jinak tady: www.altissima.cz jsou specialisté na rychlokurzy, nicméně není to zadarmo.

Zdroj: www.altissima.cz