STUDENTKAEVA

Jak se nejlépe připravit na rande?

Když moje kamarádka začala chodit na novou školu našla si tam několik fajn lidí z, kterými jsem si začali psát se všemi jsem to nějak ukončila,protože nebyl čas,nálada a s některými jsem si ani nerozuměla..Ovšem už asi půlrok si píši z jediným z nich s, kterým nám to vydrželo,ráda bych se sešla možná ani nejde o rande, ale o kamarádskou schůzku.Moc, ale nevím o čem na ní mluvit sice o sobě něco víme a něco o každém každému řekla kamarádka,napadlo mně vzít ji sebou , ale nevím jestli se to hodí? Máte s tím někdo nejakou zkušenost?

Odpovědi
gecco

Na rande sebou vezmi kamarádku – ale leda, preferuješ-li trojku…
😉

anonym

Nejlepší kamádka se může proměnit v zákeřnou sokyni a když borečkovi dáš na výběr,tak tuplem?!

FikeCZ

Kamarádku bych určitě nebral! Už tak vam oboum bude trošku trapas nebo budete stydliví když se uvidíte .. a do toho ještě kamošku? O jéjé .. omylem by se řeklo něco a začala by se tomu smát , nebo bys o nečem nechtěla mluvit a ona by to hned vyslepičila .. Možná takova není jenom říkam co se může stát .. Tedka ji radši sebou neber :) Řekni ji třeba že jste se rozhodli večer a neměla si čas ji oznamit aby šla s vama :)

ivzez

Milá studentko, na rande zásadně s maminkou,
kamarádkou a modlitební knížkou … Nebo nejde o rande?

kablik

pro všechny případy,čistý kalhotky!!!