Dooder

Jak se nejlépe připravit na přijímačky na sš?

Konkrétně se hlásim na obor se zaměřením na Matiku, Fyziku a ČJ. Ale chtěl bych vědět jak se připravit na přijímačky se 4 letým oborem(maturita) a přijímačkama z čj, matiky a OSP. Dík za odpovědi.

Odpovědi
anonym

Zjisti si z minulých přijímaček zhruba jejich náročnost a oblasti, z nichž byly otázky voleny – a pak se na tyto ´mrkni´ důkladněji. Ale pokud dané předměty aspoň v rozumné míře ovládáš, nemáš se čeho obávat – přijímačky nebývají ´lidožroutské´.
😉

Lamalam

Jak říkal student Mireček v jednom filmu: „Se učit, se učit, se učit.“

arygnoc

neviem, či sa niečo za 40 rokov zmenilo, ale pokiaľ ste sa vebovali štúdiu na zš, niet dôvod sa obávať a netreba sa nijako špeciálne pripravovať.

budú vás skúšať iba z toho, čo ste sa učili.

držim palce, sympatický výber štúdia.