misaket

Jak se nejlépe připravit na přijímačky na sš?

Konkrétně bych chtěla jít na gymnázium Jana Keplera. Už se učím z učebnic: Matematika krok za krokem
Přijímací zkoušky- přírodopis, chemie, fyzika
A mám objednané OSP od Scio.
Doporučili byste mi ještě něco? Nebo nějaké tipy k přijímačkám? A je tu někdo, kdo přijímačky na Keplera už absolvoval? Pokud ano, jaké to bylo?
Díky všem za odpovědi :)

Odpovědi
Drap

Tak jak to děláš, tak pokračuj. Nic nevypusť a určitě to zvládneš.
Přeji mnoho úspěchů.

Liliana Steh

Šprtat šprtat šprtat do zblbnutí

Michálek1245

Určitě se prostě šprtejte. A pak vyzkoušejte třeba na https://nanecis­to.online/tes­ty-na-prijimacky-cermat-online/ testy na přijímačky online. Tak jsem to dělal já na SŠ i VŠ a musím říct, že jsem projel jak horký nůž máslem. Prostě jednoduché. Ale je to samozřejmě i o tom, že se prostě doma budete dostatečně dlouho šprtat a naučíte se všechny potřebné okruhy. :)