Stříbrný

Jak se nejlépe připravit během jednoho měsíce na nástup do těžké práce?

Pokud budete od rána do večera na nohou a nosit těžké věci, určitě budu potřebovat zhubnout pár kil tuku a zaktivovat svaly, jak prosím?
Doplňuji:
iceT, lahny-zajisté, ovšem jak lahny píšeš, první dny jsou nejtěžší a vím, že s nynější fyzičkou bych druhý den odpadl a potřeboval několikadenní pauzu, čehož se chci vyvarovat.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Měsíc je ´poněkud´ šibeniční termín...
;-)
No - být tebou, asi bych tak co druhý den trávil od rána do večera na nohou a nosil těžké věci. Ty ´vynechané´ dny bych pak uondán odpočíval.

Další odpovědi:

Zlatý

Pár kilo sundáš i během té těžké práce a zároveň posílíš i svaly.
Doplňuji:
to sice dostaneš záhul,to je pravda,ale stejně tě na fyzickou námahu nic nepřipraví lépe než zvyknout si.pokud musíš pracovat,tak musíš každý den,to jako jízda na kole,po prvním dni tě bolí celý člověk,že se ráno nemůžeš hnout a stejně na to kolo musíš sednout a jet znova.

Stříbrný

Tak tohle mně ještě nikdy nenapadlo, připravovat se na těžkou práci.Dělal jsem jich už několik, ale vždycky jsem to nějak ustát.Nejhorší je první týden, to bolí celé tělo, další týden už je to lepší a za měsíc už nic nebolí.
A zhubne se při práci, nikdy jsem se nesnažil hubnout před nástupem do práce.
Jenže nezapomeň, čím těžší práci vykonáváš, tím více budeš jíst (teda alespoň u mně to tak fungovalo).

Zlatý

Já bych odpočívala, hodně jedla a šetřila síly. :-))) Myslím si, že pohybu budeš mít za měsíc až až, :-)))

Zlatý

Začni se více hýbat, zkus třeba doma přestěhovat nábytek ( stejně to potřebuje změnu ). Dělej velké nákupy pro rodinu ( ať máš svaly ). Ty to zvládneš, držím palce ! :-)

Zlatý

Začít se hýbat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.