Avatar uživatele
Lucy13

Jak se nejlépe naučit?

škola už začala a je hrozný nával učení poradtě mi jak se naučit abych u toho neseděla celý den. Jak jste se učili vy???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, kapka před 4975 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

já se učila hlavně poslechem,tak dávat ve škole pozor,nebo některé lekce sehnat nahrané

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
verka

Nejvíce jsem se naučila při psaní taháků.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bunnik

Nejlepší je dávat ve škole pozor, snažit se toho pochytit co nejvíc, aby měl pak člověk doma míň práce… pokud Ti na Tvých výsledcích hodně záleží a chceš mít výborné známky, budeš muset máknout i doma… ale celý den snad ne :)
Doplňuji:
Souhlasím i s nápadem uživatelek burak a kapka – Když jsem se učila na maturitu, namluvila jsem si maturitní otázky a pak si je pouštěla cestou do školy do sluchátek… a nebo když jsem někdy někde mělačas, představovala jsem si, že jsem si nějakou otázku vytáhla a pak si nějak v hlavě urovnala, co bych řekla a na co by se mě mohli zeptat… A teď na vejšce se mi dobře učilo jednou s kamarádkou, kdy jsme se střídaly v odříkávání důležitých věcí k otázkám a navzájem doplňovaly…

Upravil/a: Bunnik

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Já ještě doplním, že nejlépe se člověk učí, když se to snaží naučit někoho jiného. Zkus tu látku doma někomu vysvětlit, povyprávět o nějakém tématu, jako bys ty byla ta učitelka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Neučil. Nějak to šlo samo.
PS: A v těch černých brýlích toho moc neuvidíš :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsou různé druhy paměti.Zkus si přijít na tu,která která je ti vlastní.
Jde to pak lépe – to „otravné“ učení.
Kdybych si kdysi nepřišel na to,že když si „žádané“ neoddrmolím nahlas,byl bych ztracen.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pam%C4%9B­%C5%A5_%28psycho­logie%29

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek